Platilo Rusko Talibanu za útoky na Američany a jejich spojence? Kongres žádá vysvětlení.

30. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Zástupci amerických tajných služeb mají vysvětlit Kongresu, jaké získali informace o tom, že Rusko nabízelo odměny bojovníkům Talibanu za zabití koaličních vojáků v Afghánistánu. Vyzvala je k tomu předsedkyně Sněmovny reprezentantů Nancy Pelosiová. Prezident Donald Trump popřel, že by zprávu o takové činnosti dostal. Ruskou praxi potvrdily i zdroje z britských tajných služeb. Kreml to označil za lež.

Source: Platilo Rusko Talibanu za útoky na Američany a jejich spojence? Kongres žádá vysvětlení

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.