Na Západe sa dnes rúcajú a odstraňujú sochy rasistov, zločincov a rozmanitých gaunerov, píše redaktor denníka SME a do tejto kategórie zaraďuje aj sochu Svätopluka.

29. jún. 2020 | Ľudsko-právna totalita, Mainstreamová médiokracia, Nekomentovaný výber, Plazivá totailta

Bratislava 29. júna 2020 (HSP/Foto:TASR-Pavel Neubauer)   Krištof Kolumbus, americkí prezidenti Andrew Jackson a Theodore Rooswelt, či generál Grant a sochy mnohých ďalších sa stali terčom útokov radikálnych skupín ako Antifa a Black Lives Matter. Podobné  incidenty sa vyskytli aj v Európe a aj na Slovensku Ako však píše redaktor denníka SME Peter Getting, kým …

Source: Na Západe sa dnes rúcajú a odstraňujú sochy rasistov, zločincov a rozmanitých gaunerov, píše redaktor denníka SME a do tejto kategórie zaraďuje aj sochu Svätopluka – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.