UNICEF žiada o pomoc pre Jemen, miliónom detí tam hrozí hlad.

26. jún. 2020 | Dvojité metre, Svätá Amerika

Treba si tento príbeh dopovedať do konca. Táto katastrofa v Jemene je preto, lebo Saudská Arábia /cudzí štát/ sa rozhodla, že v Jemene budú vládnuť tí, ktorých si praje tento najväčší spojenec USA. A tak Saudská Arábia spolu s najväčším mierotvorcom na svete, teda s podporou USA začali presadzovať v Jemene svoje záujmy. No ale o tomto hovoriť netreba, lebo to by vás milé deti mohlo zvádzať k nepríjemným myšlienkam a otázkam typu, že či by svetové spoločenstvo nemalo konečne uvaliť napríklad sankcie na strojcov tejto katastrofy a tlačiť na nich všetkými mierovými prostriedkami, aby okamžite ukončili vojnové operácie v Jemene…

Source: UNICEF žiada o pomoc pre Jemen, miliónom detí tam hrozí hlad

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.