Rusové začali hlasovat o nové ústavě. Úřady podle médií tlačí na lidi, aby šli k urnám.

26. jún. 2020 | Komentované správy, Dvojité metre

Nuž, ukazuje sa opäť raz, že svet dvojakých metrov naďalej prekvitá. Keď sa konajú kadejaké plebiscity vo „vyspelých západných krajinách„ tak je účasť na nich médiami prezentovaná ako ten najzodpovednejší prejav občianskej aktivity. Keď politici vyzývajú ľudí, aby išli prejaviť vo voľbách svoj názor, tak je to prejav uvedomelej občianskej spoločnosti.

No a teraz pre zmenu ako je to, ak sa nejaké referendum koná v Rusku. Navyše ak ide o referendum, ktoré nevonia miestnej progresívnej kaviarni, pretože v referende ide okrem iného o to, aby sa Vladimír Putin mohol aj v ďalších rokoch uchádzať o prezidentský post, aby bola definícia manželstva ukotvená ako zväzok muža a ženy, alebo aby niektoré medzinárodné zmluvy neboli nadradené ruským zákonom. V tomto momente zrazu čítame o TAKZVANOM referende a o tom, že úrady, ľudí TLAČIA, aby išli k voľbám.

Rusové začali hlasovat o nové ústavě. Úřady podle médií tlačí na lidi, aby šli k urnám. 1

Source: Rusové začali hlasovat o nové ústavě. Úřady podle médií tlačí na lidi, aby šli k urnám

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme