Rusové začali hlasovat o nové ústavě. Úřady podle médií tlačí na lidi, aby šli k urnám.

26. jún. 2020 | Komentované správy, Dvojité metre

Nuž, ukazuje sa opäť raz, že svet dvojakých metrov naďalej prekvitá. Keď sa konajú kadejaké plebiscity vo „vyspelých západných krajinách„ tak je účasť na nich médiami prezentovaná ako ten najzodpovednejší prejav občianskej aktivity. Keď politici vyzývajú ľudí, aby išli prejaviť vo voľbách svoj názor, tak je to prejav uvedomelej občianskej spoločnosti.

No a teraz pre zmenu ako je to, ak sa nejaké referendum koná v Rusku. Navyše ak ide o referendum, ktoré nevonia miestnej progresívnej kaviarni, pretože v referende ide okrem iného o to, aby sa Vladimír Putin mohol aj v ďalších rokoch uchádzať o prezidentský post, aby bola definícia manželstva ukotvená ako zväzok muža a ženy, alebo aby niektoré medzinárodné zmluvy neboli nadradené ruským zákonom. V tomto momente zrazu čítame o TAKZVANOM referende a o tom, že úrady, ľudí TLAČIA, aby išli k voľbám.

Source: Rusové začali hlasovat o nové ústavě. Úřady podle médií tlačí na lidi, aby šli k urnám

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.