Kollár: „Titul som získal v súlade so zákonom. Nebudem sa ospravedlňovať, lebo sa nemám za čo.“ 

26. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Kollár: "Titul som získal v súlade so zákonom. Nebudem sa ospravedlňovať, lebo sa nemám za čo.“  1Bratislava 26. júna 2020 (HSP/Foto:SITA/Úrad vlády SR)   Predseda Národnej rady Boris Kollár z hnutia Sme rodina robil v piatok ráno mediálne vyhlásenie ku kauze jeho diplomovej práce. V úvode predseda parlamentu prečítal stanovisko Stredoeurópskej vysokej školy v Skalici, ktorá uviedla, že nedošlo k porušeniu práv duševného vlastníctva. „Bolo mi vytýkané, že som necitoval a neuvádzal zdroje, môžeme sa pozrieť, …

Source: Kollár: „Titul som získal v súlade so zákonom. Nebudem sa ospravedlňovať, lebo sa nemám za čo“ – Hlavné správy

0 komentárov

OBKĽÚČENÝ/Í LIBIOTMI

Nová kniha novinára Ľuba Huďa opäť trefne a bez pozlátky opisuje praktiky dnešných tzv. liberálnych demokratov a ich vernej suity. Žiadne konšpirácie či dojmy, ale argumenty, zdroje, citácie. Ak ste sa ešte nestretli s pojmom libiot, tu je drobné vysvetlenie slovami autora:

„Dnešné neoliberálne mediálne kanály označujú termínom Putinov užitočný idiot kohokoľvek, kto neobhajuje vojensko-politické avantúry NATO, Pentagónu a mocenské plány Bieleho domu, keďže americké životné záujmy siahajú od Aljašky po Ohňovú Zem a od Atlantiku po Čínske more. Všetci ostatní majú buď oddane prisluhovať US impériu, alebo pasívne prijímať oficiálnu propagandu. Akékoľvek pochybnosti a protiargumenty sú označované za službu Kremľu. Užitočný idiotizmus má však svoju aktuálnu podobu práve na tej strane, ktorá o ňom tak rada a často hovorí.
A to je jeho aktuálna progresívna podoba vo forme LIBIOTA –liberálneho užitočného idiota. Ten slúži režimu tzv. liberálnej demokracie (vlastne degenerácie) vedome, niekedy z praktických dôvodov (príjem, výhody, bonusy) a niekedy aj z presvedčenia, hoci mu stačí mediálne minimum na vytvorenie „správneho“ pohľadu. Libioti sú ako chobotnica rozlezení po všetkých kútoch štátnej správy, po mimovládnych organizáciách, redakciách, televíznych kanáloch, školách a univerzitách a ovplyvňujú verejný priestor.“

Nový archív Odysee

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme