Protestujúci za čierne životy už chcú miesto Bieleho domu Čierny. Trump im odpovedal: Desať rokov väzenia za ničenie sôch.

24. jún. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta, Progresívny rováš

Washington 24. júna 2020 (HSP/Breitbart/Foto:Screenshot)   Prezident Donald Trump v utorok sľúbil, že nikdy nedovolí extrémnym ľavičiarom založiť autonómnu zónu vo Washingtone, DC, píše Breitbart „Vo Washingtone, D.C., nikdy nebude žiadna „autonómna zóna“, kým budem prezidentom,“ napísal Trump na Twitteri. „Ak sa o to pokúsia, stretnú sa s veľkou silou!“ Prezident to vyhlásil potom, čo …

Source: Protestujúci za čierne životy už chcú miesto Bieleho domu Čierny. Trump im odpovedal: Desať rokov väzenia za ničenie sôch – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.