Odídenci zo Smeru podali na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie v súvislosti kauzou Govnet. Remišová: „Nezastrašia a nezastavia ma“.

24. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 23. júna 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Bývalý podpredseda vlády Richard Raši spolu s poslancami Erikom Tomášom a Matúšom Šutajom Eštokom podali v stredu na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie kvôli možnému vyzradeniu utajovaných skutočností. „Práve sme podali trestné oznámenie na neznámeho páchateľa pre podozrenie z trestných činov ohrozenia utajovanej skutočnosti, z trestného činu šírenia poplašnej …

Source: Odídenci zo Smeru podali na Generálnej prokuratúre trestné oznámenie v súvislosti kauzou Govnet. Remišová: „Nezastrašia a nezastavia ma“ – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.