Streľbe v Aucklande podľahol policajt, ďalší je vážne zranený.

19. jún. 2020 | Komentované správy

Ešte dobre, že boli tí policajti neozbrojení. Lebo ak by boli ozbrojení a ak by náhodou toho kriminálnika zastrelili, tak tu máme na svete ďalšie ľudskoprávne náreky nad policajnou brutalitou. Takto /keď páchatelia zastrelili policajta a druhý je postrelený/ je samozrejme všetko v poriadku.

Verme, že sa v Auckklande čo najskôr inšpirujú slnečnými nápadmi amerického Mineapolisu, v ktorom sa rozhodli zrušiť miestnu políciu, lebo to je najlepší spôsob ako zatočiť s policajnou brutalitou.

Source: Streľbe v Aucklande podľahol policajt, ďalší je vážne zranený

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.