Situácia sa vyhrocuje. Policajta, ktorý zastrelil agresívneho Brooksa, ktorý tesne pred tým vzal policajtom taser a aj ho proti nim použil, obvinili z vraždy. Policajti už odmietajú chodiť do práce.

18. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Atlanta 18. júna 2020 (SITA/AP/HSP/Foto:SITA/AP-Atlanta Police Department)   Prokurátori v stredu vzniesli obvinenia z vraždy voči atlantskému policajtovi, ktorý zastrelil Raysharda Brooksa dvomi ranami do chrbta. Muž podľa nich nebol smrtiacou hrozbou, pritom ten policajtom vzal taser a aj ho proti nim použil. Atlantská polícia protestuje, policajti odmietajú za takýchto okolností chodiť do práce  Dvadsaťsedemročný …

Source: Situácia sa vyhrocuje. Policajta, ktorý zastrelil agresívneho Brooksa, ktorý tesne pred tým vzal policajtom taser a aj ho proti nim použil, obvinili z vraždy. Policajti už odmietajú chodiť do práce – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.