„Bez nároku na odmenu“: Krištúfkovú za splnomocnenkyňu vlády pre podporu rodiny a sociálnu pomoc nakoniec vymenovali.

17. jún. 2020 | Igorov Cirkus

Bratislava 17. júna 2020 AKTUALIZOVANÉ (SITA/HSP/Foto:SITA-Marko Erd)   Poslankyňa NR SR za hnutie Sme rodina Petra Krištúfková sa stala splnomocnenkyňou vlády pre podporu rodiny a sociálnu pomoc. Návrh na jej vymenovanie na túto pozíciu na rokovanie vlády predložil minister práce a sociálnych vecí Milan Krajniak (Sme rodina). Vláda síce najprv o tomto bode prerušila rokovanie, …

Source: „Bez nároku na odmenu“: Krištúfkovú za splnomocnenkyňu vlády pre podporu rodiny a sociálnu pomoc nakoniec vymenovali – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.