Nicholsonová: „S konšpirátormi, ktorí sa vydávajú za novinárov, a pritom zahlcujú internet dezinformáciami, hoaxami a hate speech, sa musíme vedieť vysporiadať.“

16. jún. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy, Mainstreamová médiokracia, Plazivá totailta

Micholsonová: „Pre naše deti musíme dostať kritické myslenie do škôl.“

A teraz si výrok preložíme do zrozumiteľnej reči milé deti: „Pre dobro našich detí musíme odstať do škôl viac jednostranných informácií, ktoré budú ospevovať náš liberálny kapitalizmus, naše transatlantické partnerstvo, užšiu európsku integráciu a náš progresívny svetonázor. Za týmto účelom musíme vytvoriť podmienky, ktoré raz a navždy zavrú ústa všetkým tým, ktorí si s nami dovolia nesúhlasiť a ktorí nám budú v ceste za krajšími zajtrajškami oponovať. Toto všetko robíme v záujme dobra, demokracie, lásky a hlavne….ide o podporu kritického myslenia.

Source: Nicholsonová: „S konšpirátormi, ktorí sa vydávajú za novinárov, a pritom zahlcujú internet dezinformáciami, hoaxami a hate speech, sa musíme vedieť vysporiadať“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.