Haberová:Vojská USA sú v Európe na obranu transatlantickej bezpečnosti.

16. jún. 2020 | Komentované správy, Svätá Amerika

Zdroj obrázka:

No nie je to prekrásne? Americký prezident povie, že sťahuje amerických vojakov z Nemecka, lebo, že vraj Nemecko neplatí dosť financií do rozpočtu NATO. Teda Trump hovorí, my bránime Nemecko a Nemecko nám neplatí dosť. A na to sa ozve nejaká nemecká veľvyslankyňa, ktorá začne prosíkať aby len USA pekne v Nemecku ďalej ostali. A ako argument povie to, že veď vlastne USA svojou prítomnosťou v Nemecku nechránia samotné Nemecko, ale chránia tam svoje vlastné záujmy: „Americkí vojaci… tam nie sú na to, aby bránili Nemecko. Sú tam aj na ochranu amerických záujmov v Afrike a Ázii.“

No nie je to krásne? USA bránia v Nemecku svoje vlastné záujmy, ktoré majú v Afrike, či Ázii. A toto povie americkému prezidentovi nemecká veľvyslankyňa v USA, ktorá sa týmto konštatovaním snaží presvedčiť Trumpa, aby si to svoje rozhodnutie rozmyslel. Inými slovami, nemecká veľvyslankyňa prosí amerického prezidenta, aby láskavo mohli USA aj naďalej brániť SVOJE záujmy a záujmy ktoré majú v Afrike a Ázií tým, že budú naďalej prítomní v Nemecku. Krása.

 Haberová:Vojská USA sú v Európe na obranu transatlantickej bezpečnosti. 1

Source: Haberová:Vojská USA sú v Európe na obranu transatlantickej bezpečnosti

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk