Ruského opozičného lídra Navaľného obvinili z ohovárania-

15. jún. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta, Plazivé odnárodňovanie, Progresívny rováš, Rodová ideológia

Nejde o žiadneho Navaľného. Aby ste pochopili, v čom je skutočne problém:

Zmeny v ruskej Ústave majú okrem iného zabezpečiť zákaz homosexuálnych manželstiev a zmienku o „viere v Boha“ ako jednej z tradičných ruských hodnôt. Medzi navrhované zmeny patrí aj to, aby mala ruská ústava prednosť pred medzinárodným právom. Putin tiež navrhol, aby vysokopostavení vládni činitelia nesmeli mať občianstvo cudzieho štátu a ani povolenie na pobyt v cudzine.

Dôvodom vznesenia obvinenia proti Navaľnému majú byť jeho vyhlásenia o veteránovi Veľkej vlasteneckej vojny, ktorý sa objavil vo videoklipe podporujúcom zmeny v ruskej ústave.

Source: Ruského opozičného lídra Navaľného obvinili z ohovárania

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.