750 miliárd čudných europôžičiek na europrojekty – prečo to niektoré štáty nechcú? A prečo je okolo toho u nás také ohlušujúce ticho?

15. jún. 2020 | Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 15. júna 2020 (HSP/Foto:TASR/AP-Virginia Mayo)   Európska komisia nanucuje členským štátom pokoronovú pomoc. Čisto náhodou to však je zároveň aj spôsob, ako ich vtiahnuť do ešte tuhšej integrácie a ešte viac zmenšiť ich šance na bezbolestný odchod – to všetko bez toho, aby sa k tomu mohli vyjadriť občania Nazýva sa to fond obnovy …

Source: 750 miliárd čudných europôžičiek na europrojekty – prečo to niektoré štáty nechcú? A prečo je okolo toho u nás také ohlušujúce ticho? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.