Matovič sľúbil Maďarom, že na Slovensku budú môcť bez strachu používať svoj jazyk a rozvíjať kultúru-

12. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

KK13 Budapeš – Na snímke maïarský premiér Viktor Orbán (vpravo) a slovenský premiér Igor Matoviè poèas stretnutia 12. júna 2020 v Budapešti. FOTO TASR/DUNA/MTI – Kancelária premiéra
In this handout photo provided by the Hungarian Prime Minister’s Press Office Hungarian Prime Minister Viktor Orban (R) shakes hands with Igor Matovic Slovakia’s Prime Minister in the Carmelite Monastery in Budapest, Hungary, 12 June 2020. *** Local Caption ***

Premiér Igor Matovič (OĽaNO) počas svojej prvej návštevy Budapešti prisľúbil Maďarom, že…

Source: Matovič sľúbil Maďarom, že na Slovensku budú môcť bez strachu používať svoj jazyk a rozvíjať kultúru

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.