A prečo nenavrhne zrušiť vlastnú stranu? 

12. jún. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta

Washington 12. júna 2020 (HSP/Foto:SITA/AP-Susan Walsh)   A prečo nenavrhne zrušiť vlastnú stranu? Nancy Pelosiová nalieha na Kongres, aby odstránil z Kapitolu sochy zástupcov Konfederácie Hovorkyňa Snemovne reprezentantov USA Nancy Pelosiová v stredu vyzvala Kongres, aby okamžite podnikol kroky na odstránenie sôch z Kapitolu, sídla Kongresu Spojených štátov amerických. Budova Kapitolu je politickým centrom USA …

Source: A prečo nenavrhne zrušiť vlastnú stranu? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.