Gröhling, Kollár a Mikulec cestujú na miesto tragédie vo Vrútkach. Politici reagujú. Matovič: Bohužiaľ, blázni medzi nami žijú a takýmto situáciám nedokážeme zabrániť.

11. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 11. júna 2020 AKTUALIZOVANÉ (HSP/Foto:SITA-Martin Havran)   Vo štvrtok dopoludnia policajti zastrelili muža, ktorý mal napadnúť pracovníkov základnej školy (ZŠ) vo Vrútkach. Muž po zásahu polície zomrel. Medzi zranenými sú aj žiaci, informácie sa nateraz rôznia. Na miesto vyrazil minister školstva Branislav Gröhling (SaS), minister vnútra Roman Mikulec (OĽaNO) ale aj predseda NR SR …

Source: Gröhling, Kollár a Mikulec cestujú na miesto tragédie vo Vrútkach. Politici reagujú. Matovič: Bohužiaľ, blázni medzi nami žijú a takýmto situáciám nedokážeme zabrániť – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.