Robert Fico bol vypovedať na NAKA ako svedok v prípade zneužitia právomoci.

10. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 10. júna 2020 (TASR/HSP/Foto:SITA-Branislav Bibel)   Predseda Smeru-SD Robert Fico bol v stredu vypovedať ako svedok na Národnej kriminálnej agentúre (NAKA) v budove Prezídia Policajného zboru (PZ) SR „NAKA vykonala dnes procesné úkony v prípade zneužitia právomoci verejného činiteľa. Jedným z úkonov bol aj výsluch jedného zo svedkov,“ uviedol pre TASR hovorca Prezídia PZ …

Source: Robert Fico bol vypovedať na NAKA ako svedok v prípade zneužitia právomoci – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.