Je George Floyd americký Kuciak? Komu prinesie jeho smrť najvyššie dividendy?

10. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Washington 10. júna 2020 (HSP/Foto:SITA/AP-Eric Gay)   Povestný „míľnik“, ktorí Američania dosiahli zabitím Georgea Floyda policajtom, svojou politickou relevanciou v ničom nezaostáva za fiktívnou vraždou študenta Martina Šmída v roku 1989, či za podobne spektakulárnou vraždou novinára Jána Kuciaka. Otázkou je iba to, ktoré politické sily budú vraždu Afroameričana inštrumentalizovať vo svoj prospech Pri hľadaní …

Source: Je George Floyd americký Kuciak? Komu prinesie jeho smrť najvyššie dividendy? – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.