Fico reaguje na odmietnutie Pellegriniho: Je mi to ľúto, najmä po tom, čo ho strana vytiahla na tieto pozície.

10. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 10. júna 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian)   Roberta Fica mrzí, že Peter Pellegrini neprijal ponuku stať sa predsedom strany Smer-SD. Uviedol to v stredu poobede na sociálnej sieti. Pellegrinimu v jeho ďalšej politickej ceste drží palce „Je mi úprimne ľúto, že po 20 rokoch v strane Smer-SD odmietol túto ponuku, najmä po tom, ako ho …

Source: Fico reaguje na odmietnutie Pellegriniho: Je mi to ľúto, najmä po tom, čo ho strana vytiahla na tieto pozície – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.