Protestujúca americká mládež: Ak ste bieli a rabujete, hanbite sa. Ak ste čierni a rabujete, je to OK… Cieľom našich protestov je odstrániť Trumpa.

9. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Washington 9. júna 2020 (HSP/Foto:SITA/AP-Khalil Senosi)   Zdá sa, že protesty proti údajnému rasizmu voči černochom sa zmenili na protesty za podriadenosť belochov. Bieli protestujúci tvrdia, že belosi sú v súčasnosti privilegovaní, a preto je potrebné to zmeniť. Tvrdia tiež, že ak rabujú obchody bieli, je to zlé, ak však túto trestnú činnosť páchajú černosi, …

Source: Protestujúca americká mládež: Ak ste bieli a rabujete, hanbite sa. Ak ste čierni a rabujete, je to OK… Cieľom našich protestov je odstrániť Trumpa – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.