Protesty v New Yorku a Washingtone boli pokojné, polícia však zatýkala.

4. jún. 2020 | Dvojité metre, Komentované správy

Na Ukrajine počas Majdanu sa bála polícia zasiahnuť proti demonštrantom, ktorí po policajtoch hádzali zápalné fľaše. Lebo západ na čele s USA podporoval tieto „demokratizačné„ zmeny. A lokaji v podobe politických ľudskoprávnych mimovládok, boli samozrejme v plnom nasadení.

Dnes, keď polícia zatýka počas pokojných protestov v USA…. Vitajte v svete dvojakých kilometrov.

Source: Protesty v New Yorku a Washingtone boli pokojné, polícia však zatýkala

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.