Reprezentuje vlasť a štedro pomáha v núdzi: Djokoviča ocenili vyznamenaním.

1. jún. 2020 | Nekomentovaný výber

Belehrad 1. júna 2020 (HSP/Foto:SITA/AP-Darko Vojinovic)   Svetovú tenisovú jednotku Novaka Djokoviča ocenilo srbské ministerstvo zahraničných vecí za mimoriadnu osobnú angažovanosť a príspevok k presadzovaniu záujmov Srbskej republiky a jej obyvateľov Djokovičovi ocenenie odovzdal srbský minister zahraničných vecí Ivica Dačič pri príležitosti Dňa diplomacie. Ministerstvo vo vyhlásení uviedlo, že cenu získal „slávny tenista, žijúca legenda …

Source: Reprezentuje vlasť a štedro pomáha v núdzi: Djokoviča ocenili vyznamenaním – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.