Liberálna netolerantnosť si našla nový terč: reláciu Do kríža.

27. máj. 2020 | Komentované správy, Mainstreamová médiokracia, Progresívne oxymorony, Progresívny rováš

Keď vlastná medicína liberálom nechutí.

Doteraz bolo bežné, že sa nositelia toho jediného možného a samozrejme správneho názoru, rozprávali len medzi sebou. Respektíve ak si niekoho na „debatu„ prizvali, tak to bola vždy takzvaná „cigánska férovka„ kedy sa za účelom verejného mediálneho lynču pustili večne správni v ťažkej personálnej presilovke do svojej obete, aby tak celému národu v takejto „demokratickej„ diskusii ukázali, kde je pravda. Zvláštne ako sa týmto istým ľuďom nepáči tá istá medicína, keď je uplatnená na nich samotných…

Source: Liberálna netolerantnosť si našla nový terč: reláciu Do kríža

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.