Sulík navrhuje odstupňovať minimálnu mzdu podľa okresov. Ľudia z ekonomicky najslabších regiónov by dostali najmenej.

26. máj. 2020 | Nekomentovaný výber, V číslach

Bratislava 26. mája 2020 (HSP/Foto:SITA/Úrad vlády SR)   Minister hospodárstva Richard Sulík z liberálnej SaS tento týždeň prezradil svoj pohľad na mechanizmus minimálnej mzdy. V rozhovore v rádiu Expres uviedol, že si vie predstaviť odstupňovanie jej výšky podľa regiónov.  V súvislosti s inštitútom minimálnej mzdy sa v koalícii čoraz častejšie hovorí o jej tohtoročnom zmrazení …

Source: Sulík navrhuje odstupňovať minimálnu mzdu podľa okresov. Ľudia z ekonomicky najslabších regiónov by dostali najmenej – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.