Čina nedopustí znovuzvolenie Trumpa, globalizácia sa nesmie zastaviť.

26. máj. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta

Peking 26. mája 2020 (HSP/Foto:HSP)   Podľa amerického prezidenta pandémia koronavírusu  ukázala, že trend ekonomickej globalizácie už ďalej nebude pokračovať. Dodáva tiež, že sa teraz musí všetko vyrábať v Spojených štátoch. Donald Trump na pozadí týchto udalostí uviedol, že éra globalizácie je teraz definitívne na konci, informuje agentúra Reuters Opačný názor zastáva Čínska komunisticka strana. …

Source: Čina nedopustí znovuzvolenie Trumpa, globalizácia sa nesmie zastaviť – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.