Výstavbu wu-chanského laboratória podpísal dnešný šéf EÚ pre brexit Barnier, napriek spravodajským varovaniam o zlej čínskej biologickej bezpečnosti, ktorá by mohla viesť ku katastrofálnemu úniku.

25. máj. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Brusel/Wu-chan 25. mája 2020 (HSP/Daily mail/Foto:TASR/AP-Olivier Matthys,SITA/AP-Greg Baker/Pool Photo via AP)   Stavbu jedného z dvoch čínskych vírusových laboratórií, ktoré sa nachádzajú vo Wu-chane a ktoré sú uprostred podozrenia ako zdroj pandémie Covid-19, podpísal dnešný hlavný vyjednávač EÚ pre brexit Michel Barnier – napriek varovaniam francúzskych spravodajských služieb, ohľadom biologickej bezpečnosti zo strany Číny Barnier …

Source: Výstavbu wu-chanského laboratória podpísal dnešný šéf EÚ pre brexit Barnier, napriek spravodajským varovaniam o zlej čínskej biologickej bezpečnosti, ktorá by mohla viesť ku katastrofálnemu úniku – Hlavné správy

Výber z dnešných relácií

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.