Eduard Chmelár: Russiagate je najväčšia lož od čias vojny v Iraku.

22. máj. 2020 | 2 roky k pravde, Komentáre, Mainstreamová médiokracia, Svätá Amerika

Štyri roky nás klamali, že Donaldovi Trumpovi pomohol zvíťaziť Vladimír Putin a že za depešami Wikileaks stoja ruské spravodajské služby. A keď vyšlo najavo, že je to lož, nedokážu sa ani len ospravedlniť. Ak vojna v Iraku poškodila reputáciu mainstreamových médií, aféra Russiagate ju úplne zničila. A ešte sa budú čudovať, že sa zvýšil dopyt po alternatívnych médiách. Mimochodom, youtube nepovolilo propagáciu tohto videa. Prekvapuje vás to? 😎

Zdroj: https://www.youtube.com/watch?v=REk6IrqxDQs&feature=share

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.