Taraba k odchodu Podmanického zo Smeru: Ak ho vyzývajú k odchodu politici, ktorí roky Smer ničili svojimi škandálmi a to len preto, že chce robiť hodnotovú politiku naprieč politickým spektrom, tak je to tá jeho najlepšia vizitka.

20. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. mája 2020 (HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Poslanec Tomáš Taraba zo strany KDŽP, ktorý sa do parlamentu dostal na kandidačnej listine ĽSNS, okomentoval rozhodnutie Jána Podmanického vystúpiť zo strany Smer-SD Podmanický odišiel zo strany v utorok potom, ako v uplynulých dňoch čelili kritike aj z vlastných radov, napríklad od Petra Pellegriniho či Petra Žigu, za …

Source: Taraba k odchodu Podmanického zo Smeru: Ak ho vyzývajú k odchodu politici, ktorí roky Smer ničili svojimi škandálmi a to len preto, že chce robiť hodnotovú politiku naprieč politickým spektrom, tak je to tá jeho najlepšia vizitka – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.