Prezidentka otvorene kritizuje formu návrhu zmeny voľby generálneho prokurátora: Zužuje priestor odbornej prípravy novely.

20. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 20. mája 2020 (SITA/HSP/Foto:TASR-Michal Svítok)   Prezidentka Zuzana Čaputová si myslí, že forma poslaneckého návrhu pri novele zákona o zmene voľby generálneho prokurátora zužuje priestor odbornej prípravy takejto novely. Pre agentúru SITA tlmočil stanovisko hlavy štátu jej hovorca Martin Strižinec. Dodal, že Čaputová vníma takúto novelu ako významnú zmenu V utorok 19. mája novelu …

Source: Prezidentka otvorene kritizuje formu návrhu zmeny voľby generálneho prokurátora: Zužuje priestor odbornej prípravy novely – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.