Podle některých příliš tvrdá opatření, podle jiných dokonce podvod. V Německu se protestuje proti krokům vlády.

20. máj. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

V Německu roste počet odpůrců opatření, která mají zamezit šíření koronaviru. Proti politice tamní vlády pravidelně demonstrují tisíce lidí, mnozí z nich přitom nerespektují povinné rozestupy. Část protestujících považuje vládní opatření za přehnaně tvrdá, jiní zase prohlašují pandemii za podvod.

Source: Podle některých příliš tvrdá opatření, podle jiných dokonce podvod. V Německu se protestuje proti krokům vlády

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.