Kočner a Zsuzsová popřeli, že by si psali o vraždě Kuciaka. Soud řešil zprávy z podnikatelova telefonu.

19. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Marian Kočner a Alena Zsuzsová u soudu popřeli, že si psali o vraždě Jána Kuciaka. Soud, který vraždu novináře řeší, se v úterý zabýval jejich vzájemnou komunikací z aplikace Threema, kterou policie zajistila v Kočnerově telefonu. Kočner i Zsuzsová tvrdí, že s obsahem komunikace bylo manipulováno. Kočner je obžalován z objednávky vraždy, Zsuzsová z toho, že objednávku předala vykonavatelům. Oba vinu odmítají.

Source: Kočner a Zsuzsová popřeli, že by si psali o vraždě Kuciaka. Soud řešil zprávy z podnikatelova telefonu

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.