Kollár sa postavil na stranu Lučanského: Súčasný šéf polície „má výsledky“a odobratie jeho ochranky považujem za „vrcholne trápne“.

18. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 18. mája 2020 (HSP/Foto:TASR-Jakub Kotian, Jaroslav Novák)   Podľa predsedu Národnej rady Borisa Kollára (Sme rodina) bolo „trápne“, že došlo k zrušeniu ochranky vrcholným predstaviteľom polície vrátane prezidenta Policajného zboru SR Milana Lučanského Informovali sme, že riaditeľ Úradu pre ochranu ústavných činiteľov a diplomatických misií Ministerstva vnútra SR pred dvoma týždňami rozhodol o odobratí …

Source: Kollár sa postavil na stranu Lučanského: Súčasný šéf polície „má výsledky“a odobratie jeho ochranky považujem za „vrcholne trápne“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.