Čoskoro sa zbavíme rúšok vonku. „Za istých podmienok,“ avizuje premiér. Na 1 deň budeme môcť vycestovať do ôsmich krajín a školy sa od 1. júna otvoria pre „dobrovoľníkov“.

18. máj. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 18. mája 2020 (TASR/HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Vo vonkajšom prostredí už nebudú rúška automaticky povinné. Podmienené oslobodenie povinnosti oznámil predseda vlády SR Igor Matovič (OĽaNO) na pondelkovej tlačovej konferencii v rámci informovania o 4. fáze uvoľnenia opatrení v súvislosti s novým koronavírusom Rovnako avizoval možnosť jednodňovej návštevy ôsmich európskych krajín bez nutnosti absolvovať povinnú štátnu …

Source: Čoskoro sa zbavíme rúšok vonku. „Za istých podmienok,“ avizuje premiér. Na 1 deň budeme môcť vycestovať do ôsmich krajín a školy sa od 1. júna otvoria pre „dobrovoľníkov“ – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.