Státní karanténa na Slovensku brzy skončí. Matovič kritizovaná opatření hájí.

17. máj. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Slováci vyhlíží konec povinných karantén ve státních zdravotnických zařízeních. Vláda připravuje chytrou karanténu – mobilní aplikaci, která bude hlídat pobyt lidí doma. Dosud museli slovenští občané vracející se ze zahraničí nastoupit do kontrolované karantény. Kritizované opatření kabinet premiéra Igora Matoviče hájí jako účinnou zbraň pro zvládnutí nákazy.

Source: Státní karanténa na Slovensku brzy skončí. Matovič kritizovaná opatření hájí

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.