Totalitné spôsoby novej moci: Nominanta druhej najsilnejšej strany odmietajú pripustiť k diskusii na medzinárodných fórach.

15. máj. 2020 | Nekomentovaný výber, Plazivá totailta

Bratislava 15. mája 2020 (HSP/Foto:TASR-Martin Baumann)   Pamätáte sa, ako počas minulého volebného obdobia vtedajšia moc nedovolila poslancom ako Martin Klus či Ondrej Dostál zúčastňovať sa medzinárodných akcií a zastávať funkcie v parlamentných výboroch? Nie? Máte pravdu, nikdy sa nič také nestalo. Napriek tomu, že vládne strany s ich názormi väčšinou ostro nesúhlasili, ani im …

Source: Totalitné spôsoby novej moci: Nominanta druhej najsilnejšej strany odmietajú pripustiť k diskusii na medzinárodných fórach – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.