Opatrenia pozabíjali viac ľudí ako vírus sám, tvrdí nemecká analýza. „Už v marci sme na to upozorňovali, verejnosť tieto varovania nebola pripravená počuť“, tvrdí česká ekonómka.

15. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 15. mája 2020 (HSP/Foto:TASR/AP/DPA-Christian Charisius)   Stephan Kohn, zamestnanec nemeckého ministerstva vnútra, vypracoval analýzu v ktorej tvrdí, že v Nemecku zomrelo viac ľudí na opatrenia proti koronavírusu, než na vírus sám. Informuje o tom portál Novinky.cz, ktorý uvádza, že tento interný dokument ministerstva bol zverejnený vo viacerých nemeckých médiách Kohn v správe opisuje situáciu …

Source: Opatrenia pozabíjali viac ľudí ako vírus sám, tvrdí nemecká analýza. „Už v marci sme na to upozorňovali, verejnosť tieto varovania nebola pripravená počuť“, tvrdí česká ekonómka – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.