Merkelová sa stala obeťou zrady. Nemecku chcú zobrať bilióny. Európska únia, bez toho aby si to uvedomila, vhupla do ústavnej krízy.

14. máj. 2020 | Nekomentovaný výber, S EÚ a nikdy inak

Moskva 14. mája 2020 (HSP/Sputnik/Foto:SITA/AP-Jens Meyer)   Európska únia narazila plnou rýchlosťou na skutočnú ústavnú krízu. Práve za „ústavnú krízu“ totiž označuje agentúra Bloomberg konflikt medzi vedením Nemecka a Európskej únie (a tiež najvyššími súdnymi inštanciami SRN a EÚ), píše v úvode svojho komentára Ivan Danilov Avšak, ak sa bude situácia vyvíjať smerom, ktorý zadali vedúci predstavitelia EÚ, …

Source: Merkelová sa stala obeťou zrady. Nemecku chcú zobrať bilióny. Európska únia, bez toho aby si to uvedomila, vhupla do ústavnej krízy – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.