Rodičia Kuciaka a Kušnírovej boli predvolaní inšpekčnou službou na výsluch kvôli úniku informácií.

7. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 6. mája 2020 (HSP/Foto:TASR – Michal Svítok)   Rodičov Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej si predvolala inšpekčná služba. Podľa televízie Markíza mal byť dôvodom výsluchu únik informácií v súvislosti s vraždou investigatívneho novinára a jeho snúbenice Podľa Markízy mala rodina z výsluchu nepríjemný pocit a nevedia si konanie inšpekcie vysvetliť. Brat Jána Kuciaka, Jozef, o …

Source: Rodičia Kuciaka a Kušnírovej boli predvolaní inšpekčnou službou na výsluch kvôli úniku informácií – Hlavné správy

0 komentárov

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.