Rozkol v SMERe pokračuje: Pellegrini „hodil Blahu cez palubu“: Na ľudskoprávny výbor treba navrhnúť iného kandidáta.

5. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 5. mája 2020 (/HSP/Foto:SITA/Národná rada SR, Branislav Bibel)   Rozkol v najsilnejšej opozičnej strane SMER-SD naberá na obrátkach. Pellegrini s Ficom si cez tlačovky a médiá nepriamo odkazujú tvrdé slová. Pellegrini sa totiž rozhodol kandidovať na post predsedu strany, ktorý je však obsadený práve Robertom Ficom. Pellegrini má problém aj s poslancom Ľubošom Blahom, …

Source: Rozkol v SMERe pokračuje: Pellegrini „hodil Blahu cez palubu“: Na ľudskoprávny výbor treba navrhnúť iného kandidáta – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.