Čína obvinila Spojené štáty z porušenia zákonnej povinnosti voči WHO po tom, čo Washington uviedol, že zmrazí financovanie vo výške 500 miliónov dolárov.

5. máj. 2020 | Nekomentovaný výber

Peking 5. mája 2020 (HSP/Foto:HSP)   Trump označil  WHO za „čínskocentristickú organizáciu“, ktorá kryla čínske umlčovanie lekárov a vedcov ohľadom vzniku a patogenity nového vírusu a velebila komunistický režim za jeho reakciu na pandémiu Čínske ministerstvo zahraničných vecí odmietlo kritiku a sľúbilo, že pre WHO so sídlom v Ženeve vyčlení 30 miliónov dolárov, aby ukázali …

Source: Čína obvinila Spojené štáty z porušenia zákonnej povinnosti voči WHO po tom, čo Washington uviedol, že zmrazí financovanie vo výške 500 miliónov dolárov – Hlavné správy

Nová relácia – Zrkadlenie

„Bez historického poznania a ním sformulovaného vedomia nie je možné pochopiť deje odohrávajúce sa v súčasnej spoločnosti. Miroslav Lesičko v relácii Zrkadlenie poskytne poslucháčom dejinné informácie, ktoré sú výlučne spojené s udalosťami v Rímskom impériu a tak ich vyprovokovať ku kritickému mysleniu a hľadaniu odpovedí na otázky, ktoré ešte neodzneli“.

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.