Minister obrany Naď chce z USA nakúpiť techniku za 100 miliónov dolárov. Polovicu nám zadotuje USA. Odborník však varuje: Žiadny suverénny národ toto nemôže urobiť, a zvlášť nie teraz, keď ide o prežitie národa.

30. apr. 2020 | 2 roky k pravde, Igorov Cirkus, Komentované správy, S entuziazmom k 3. svetovej, Svätá Amerika

Milé deti. Musíme zbrojiť, lebo nepriateľ /z Ruska/ nikdy nespí! Nákup amerických zbraní za desiatky miliónov eur, je v súčasnej krízovej situácii samozrejme tá úúúúplne najlepšia investícia do našej spoločnej euroatlentickej budúcnosti.

A teraz trochu vážne. Vyzerá to tak, že si s týmto americkým prísavníkom Naďom, ešte užijeme, kým ľud pochopí, čo si to zvolil za svojich zástupcov….

Source: Minister obrany Naď chce z USA nakúpiť techniku za 100 miliónov dolárov. Polovicu nám zadotuje USA. Odborník však varuje: Žiadny suverénny národ toto nemôže urobiť, a zvlášť nie teraz, keď ide o prežitie národa – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.