Zrušenie vlakov zadarmo pre dôchodcov sa vďaka Kollárovi odkladá. Preto ich vyzýva, aby obmedzili cestovanie vlakmi, aby im o pár dní bezplatnú prepravu vláda nezrušila.

28. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 28. apríla 2020 (HSP/Foto:SITA: Branislav Bibel)   Dočasné pozastavenie bezplatnej železničnej prepravy pre dôchodcov sa zatiaľ odkladá. Uviedol to v pondelok predseda Národnej rady a líder hnutia Sme rodina Boris Kollár vo videu na sociálnej sieti Vo videu zároveň poprosil dôchodcov, aby aj v záujme svojej bezpečnosti, sami obmedzili cestovanie vlakmi a využívali ich …

Source: Zrušenie vlakov zadarmo pre dôchodcov sa vďaka Kollárovi odkladá. Preto ich vyzýva, aby obmedzili cestovanie vlakmi, aby im o pár dní bezplatnú prepravu vláda nezrušila – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.