Útoky na Rusko jsou nepřípustné, napsala ambasáda v nótě české diplomacii. Agent s jedem je podle Kremlu novinářská kachna.

28. apr. 2020 | Nekomentovaný výber

Útoky na Rusko a jeho zastupitelský úřad v Praze jsou nepřípustné, napsalo v pondělí ruské velvyslanectví v nótě českému ministerstvu zahraničí. Reagovalo tak na článek týdeníku Respekt, podle kterého do Prahy přicestoval pracovník ruských tajných služeb vybavený jedem ricin. České bezpečnostní úřady jeho přílet údajně vyhodnotily jako riziko pro politiky Ondřeje Koláře a Zdeňka Hřiba. Zprávu časopisu už dříve označil mluvčí Kremlu Dmitrij Peskov za novinářskou „kachnu“.

Source: Útoky na Rusko jsou nepřípustné, napsala ambasáda v nótě české diplomacii. Agent s jedem je podle Kremlu novinářská kachna

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.