Uhrík: Odháňanie slovenských občanov – tehotných žien, detí a dôchodcov preč od slovenských hraníc je nonsens, ktorý musí okamžite skončiť! 

28. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 28. apríla 2020 (HSP/Foto:SITA-Jakub Julény)   Poslanec Európskeho parlamentu Milan Uhrík z ĽSNS adresoval vláde otvorený list v súvislosti s krízovou situáciou týkajúcou sa občanov SR žijúcich v pohraničí. „Odháňanie slovenských občanov – tehotných žien, detí a dôchodcov preč od slovenských hraníc je nonsens, ktorý musí okamžite skončiť!“ Vyzýva na sociálnej sieti Uhrík Podľa …

Source: Uhrík: Odháňanie slovenských občanov – tehotných žien, detí a dôchodcov preč od slovenských hraníc je nonsens, ktorý musí okamžite skončiť! – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.