„Testovanie už na hraniciach“: Slováci vracajúci sa zo zahraničia nesúhlasia so štátnou karanténou a „bijú na poplach“: Spustili petíciu a premiérovi i vláde navrhujú vhodné riešenie.

27. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 27. apríla 2020 (HSP/Foto:TASR – Vladimír Benko/MV SR)   Slováci vracajúci sa zo zahraničia sú znepokojení situáciou na hraniciach a tým, ako v súčasnosti fungujú niektoré štátne karanténne zariadenia a ich organizácia. Preto sa rozhodli adresovať premiérovi, členom vlády a krízového štábu petíciu V petícii poukazujú na to, že sú ubytovaní na izbách (resp. …

Source: „Testovanie už na hraniciach“: Slováci vracajúci sa zo zahraničia nesúhlasia so štátnou karanténou a „bijú na poplach“: Spustili petíciu a premiérovi i vláde navrhujú vhodné riešenie – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.