Hlavný hygienik zákaz prehodnotil: Prevádzky budú môcť obsluhovať seniorov aj mimo vyhradený čas. Matovič má však pre „deťúrence“ seniorov štipľavý odkaz.

24. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber

Bratislava 24. apríla 2020 (SITA/HSP/Foto:SITA/Úrad vlády SR)   Prevádzky budú môcť obsluhovať seniorov aj mimo vyhradený nákupný čas. Hlavný hygienik SR Ján Mikas prehodnotil nové opatrenie Úradu verejného zdravotníctva (ÚVZ) SR na základe množstva podnetov, ktoré prijal najmä zo strany pracujúcich seniorov Seniorov ÚVZ vyzýva, aby využívali vyhradený nákupný čas vždy, keď je to možné, …

Source: Hlavný hygienik zákaz prehodnotil: Prevádzky budú môcť obsluhovať seniorov aj mimo vyhradený čas. Matovič má však pre „deťúrence“ seniorov štipľavý odkaz – Hlavné správy

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.