Padli obvinenia: Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry obvinil Kičuru a dal návrh na jeho väzobné stíhanie. Čižnár sa s návrhom na väzbu stotožnil.

22. apr. 2020 | Nekomentovaný výber

Bratislava 22. apríla 2020 AKTUALIZOVANÉ (TASR/HSP/Foto:TASR-Jaroslav Novák)   Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry (ÚŠP) obvinil v utorok (21. 4.) bývalého šéfa Správy štátnych hmotných rezerv (SŠHR) SR Kajetána K. z prijímania úplatku a legalizácie príjmu z trestnej činnosti. Zároveň v stredu predložil generálnemu prokurátorovi SR Jaromírovi Čižnárovi žiadosť o vydanie súhlasu na vzatie do väzby. TASR …

Source: Padli obvinenia: Prokurátor Úradu špeciálnej prokuratúry obvinil Kičuru a dal návrh na jeho väzobné stíhanie. Čižnár sa s návrhom na väzbu stotožnil – Hlavné správy

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.