Trump: Zjišťujeme, zda virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu

16. apr. 2020 | 2 roky k pravde, Koronavírus

To bude iste len nejaký HOAX veď predsa každý vie, že vírus má prirodzený pôvod. Povedali vedci a vyvrátili konšpiráciu o víruse z laboratória . Virologička Peková z ČR síce hovorila, že sa jej nevidia niektoré sekvencie vírusu, že teda javí akési umelé zásahy, ale túto virologičku spacifikoval slovenský mainstream …že to boli len jej dohady a že čo ona vlastne hovorí, veď ona je len virologička a nie naozajstná odborníčka, tak nech si svoje dohady nechá. Proste konšpirácie. Bodka.

Takže milé deti. KAŽDÝ VIE, že vírus má prirodzený pôvod!!

Americký prezident Donald Trump ve středu oznámil, že se jeho vláda snaží zjistit, zda koronavirus pochází z laboratoře v čínském Wu-chanu. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo mezitím řekl, že Peking by „měl jít s pravdou ven“ a sdělit, co ví. Počet úmrtí na koronavirus v USA druhý den v řadě dosáhl rekordu. Podle propočtů agentury Reuters tam ve středu onemocnění COVID-19 podlehlo nejméně 2371 lidí. Celková bilance mrtvých tak překonala 30 800.

Source: Trump: Zjišťujeme, zda virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu

Nový archív LBRY

Najnovšie články

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.