Trump: Zjišťujeme, zda virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu

16. apr. 2020 | 2 roky k pravde, Koronavírus

Zdroj obrázka:

To bude iste len nejaký HOAX veď predsa každý vie, že vírus má prirodzený pôvod. Povedali vedci a vyvrátili konšpiráciu o víruse z laboratória Trump: Zjišťujeme, zda virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu 1. Virologička Peková z ČR síce hovorila, že sa jej nevidia niektoré sekvencie vírusu, že teda javí akési umelé zásahy, ale túto virologičku spacifikoval slovenský mainstream Trump: Zjišťujeme, zda virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu 1…že to boli len jej dohady a že čo ona vlastne hovorí, veď ona je len virologička a nie naozajstná odborníčka, tak nech si svoje dohady nechá. Proste konšpirácie. Bodka.

Takže milé deti. KAŽDÝ VIE, že vírus má prirodzený pôvod!!

Trump: Zjišťujeme, zda virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu 3Americký prezident Donald Trump ve středu oznámil, že se jeho vláda snaží zjistit, zda koronavirus pochází z laboratoře v čínském Wu-chanu. Americký ministr zahraničí Mike Pompeo mezitím řekl, že Peking by „měl jít s pravdou ven“ a sdělit, co ví. Počet úmrtí na koronavirus v USA druhý den v řadě dosáhl rekordu. Podle propočtů agentury Reuters tam ve středu onemocnění COVID-19 podlehlo nejméně 2371 lidí. Celková bilance mrtvých tak překonala 30 800.

Source: Trump: Zjišťujeme, zda virus pochází z laboratoře ve Wu-chanu

0 komentárov

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Rádio Slobodný vysielač bude žiť a vysielať dovtedy,
dokým ho bude finančne podporovať komunita jeho poslucháčov.
To je totiž jediný zdroj príjmu ktorý máme a ktorý zabezpečuje chod celého rádia.
Tí, ktorí nás pravidelne počúvate, no finančne nepodporujete, zvážte prosím mesačnú podporu v podobe čo i len jedného eura. Aj to nám výrazne pomôže.
Ďakujeme
Otázka do štúdia
  • studio@slobodnyvysieac.sk
  • juh@slobodnyvysielac.sk
  • cb@slobodnyvysielac.sk