KORONAVÍRUS NATO pomáha svojim členom počas koronakrízy a zostáva ostražité, tvrdí Stoltenberg.

16. apr. 2020 | Koronavírus, Nekomentovaný výber, S entuziazmom k 3. svetovej, Svätá Amerika

NATO je ostražité a bdelé, lebo nepriateľ nikdy nespí! Tak NATO stráži aj v tých ťažkých časoch šťastný spánok našich detí. A popritom zvádza neúprosný boj proti koronavírusu. Ale nechajme prehovoriť bojovníka a záchrancu najväčšieho, samotného šéfa NATO Jensa Stoltenberga:

„Naši vojenskí predstavitelia zohrávajú kľúčovú úlohu pri zabezpečovaní podpory civilnému úsiliu. A pomocou mechanizmov NATO si spojenci navzájom pomáhajú zachraňovať ľudské životy.“

BRUSEL – Ministri obrany NATO v stredu večer rokovali prostredníctvom zabezpečenej videokonferencie, aby rozhodli o ďalších krokoch Severoatlantickej aliancie v boji proti chorobe COVID-19.

Source: KORONAVÍRUS NATO pomáha svojim členom počas koronakrízy a zostáva ostražité, tvrdí Stoltenberg

Otázka do štúdia
Otázka bude odoslaná na: studio@slobodnyvysielac.sk
Guláš Slobodného Vysielača
* 8. -10. 09. 2017
* Chata na Látkach (časť Nový Svet)
* 10 € / osoba / noc
Prosím zvážte podporu nového info portálu Slobodný Výber
Slobodný Vysielač udržuje verná komunita jeho podporovateľov. Jediný spôsob, ako si udržať nezávislosť, je práve forma financovania verejnosťou.
Vaša pomoc je, samozrejme, dobrovoľná.
Prosíme však, aby ste si uvedomili, že už aj taká malá čiastka, akou je 5 EUR mesačne, dokáže významným spôsobom nielen zvýšiť kvalitu jednotlivých relácií, ale rovnako tak aj rozšíriť ich počet. Ďakujeme každému z Vás za podporu.